-
wrzesień 2009

Zorganizowaliśmy akcję przeciwko wprowadzeniu w Polsce upraw GMO. Wydrukowaliśmy 10 tysięcy pocztówek (projekt Grupy Artystycznej Zawleczka). Pocztówki rozdawaliśmy na terenie całego kraju – pomagały w tym zaprzyjaźnione organizacje m.in.: Zieloni 2004, ICPPC. Akcję wsparliśmy kampanią billboardową – na ulicach Warszawy pojawiły się plakaty. Pod wybranymi tablicami reklamowymi, ludzie z naszej Fundacji rozdawali pocztówki.
-
lipiec 2009

-
maj 2009

Wydaliśmy „Zielone Wiadomości” maj – czerwiec 2009. Gazeta jest dodatkiem do naszego miesięcznika „Zielono i w poprzek”.„Zielone Wiadomości” są ideologicznie związane z partią Zieloni 2004. W gazecie piszą ludzie związani z tą partią.W „Zielonych Wiadomościach” ukazały się m.in.:– wywiad z Wangari Maathai – kenijską działaczką ekologiczną i polityczną, założycielką partii Zielonych w Kenii, który przeprowadziła Miłka Stępień;– wywiad z Danielem Cohn – Benditem, który przeprowadziła Agnieszka Grzybek, współprzewodnicząca partii Zieloni…
-
marzec 2009

Dofinansowaliśmy Stowarzyszenie S.O.S. (Same o Sobie).Kwota dofinansowania – 2830 zł (dwa tysiące osiemset trzydzieści zł). Dzięki nam S.O.S. wykupiło kampanię billboardowo – mobilową, która to kampania reklamowała tegoroczną Manifę 8 marca. Jako że Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie odmówił organizatorkom reklamy Manifestacji – uznaliśmy to za pogwałcenie zasad demokracji i wolnego obiegu informacji i sfinansowaliśmy akcję reklamową.
-
luty 2009

-
styczeń 2009

-
wrzesień 2008

-
lipiec 2008

-
maj 2008

-
kwiecień 2008

Rozpoczęliśmy wydawanie miesięcznika społeczno-politycznego„Zielono i w poprzek”. W miesięczniku poruszamy między innymi zagadnienia równouprawnienia, ochrony praw mniejszości, przestrzegania praw obywatelskich, ekologii i zrównoważonego rozwoju. Nasze czasopismo udostępnia bezpłatnie przestrzeń reklamową organizacjom pozarządowym w celach propagowania ich działalności statutowej.
